Platinum partner
15
Років досвіду
8
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
10
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
11476
Останній візит на сайт
сьогодні
Усі актуальні пропозиції на ринку преміальної нерухомості а також надаю інформацію щодо технічних та юридичних аспектів операцій з нерухомістю. Підготовка об’єктів до продажу та оренди, перевірки документів, управління нерухомістю та багато іншого. Запрошую власників нерухомості до співпраці !
( Всі об'єкти в моєму профілі 100% актуальні )

Продаж комерційної нерухомості (1)

  • VR
    90 000 $
    1 454 $/м²

    Сергія Данченка вул., 32

    багатофункціональне приміщення
    62 м²
    2018 рік побудови
    сьогодні
    Продається фасадне комерційне приміщення в Подільському районі, ЖК «Новомостицький-Замковецький», вул. Данченка, 32. Загальна площа — 61,9 м². Приміщення розташоване на першому поверсі сучасного житлового комплексу, Фасадне розміщення забезпечує відмінну видимість та стабільний пішохідний трафік — ідеально для ведення бізнесу. Вільне планування дозволяє реалізувати будь-який комерційний проєкт: магазин, салон краси, кав’ярню, офіс, медичний кабінет або студію. Поруч розвинена інфраструктура, житлові будинки, зручна транспортна розв’язка. Приміщення має великий потенціал як для власного бізнесу, так і як інвестиція з можливістю стабільного орендного доходу. Вигідна пропозиція в локації, що ак...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.